Doctor Who Tüm bölümleri Türkçe altyazılı izle...

Pazar, Kasım 29, 2015

Gönderen Ulaş Yüksel kategori | 34 yorum var
Tepkiler:

34 yorum :

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. aşırı güzel bölümdü ya

  YanıtlaSil
 3. Sanırım Zaman Lordları Doktor'un efsanesini gerçek sanarak Melez'in önceden kim olduğunu öğrenip Gallifrey'i kurtarmak istediler ama kehaneti yanlış anlayarak Doktor'a melezi anlatması için yaklaşık 2 milyar yıl mühlet veriyorlar ama Doktor'un Gallifrey'i yokedecek olan kişi olduğunu öngöremiyorlar.Doktor anlatsın diye de özellikle sevdiği birinin acısını çektiriyorlar ki anlatması kolay olsun.

  YanıtlaSil
 4. Kafam daha da karıştı...

  YanıtlaSil
 5. bu nasıl bölüm yaa kriz geçiriyodum resmen efsane bölümlerden biri.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Doctor tan daha fazla öldüm izlerken o derece ^^

   Sil
  2. Doctor tan daha fazla öldüm izlerken o derece ^^

   Sil
 6. beyin jimlastiği yaptırıyorlar adama yav

  YanıtlaSil
 7. işte doctor who dediğin budur zygon bölümü de neymiş öyle

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen katılıyorum. Hele uykuyla ilgili olanı hiç sormayın.

   Sil
 8. Doktor Türk Çıktı:D (ERGENEKON DESTANI)

  YanıtlaSil
 9. ya altta video gibi şeyler var kapatabiliyormuyuz onları?rahatsız edicide.

  YanıtlaSil
 10. Şüphesiz tüm modern serinin en iyi bölümüydü bence.8.sezondan sonra bu çok iyi geldi ki daha sezon finali var.O daha da bomba olacak.Cevaplanacak çok soru var kafamda moffat yapacağını yine yaptın,ama bu sefer iyi oldu iyi :)) .A bu arada Peter'in fevkaladenin fevkininde fevkinde oyunculuğunu söylemeden olmaz.Bir tanesin ❤

  YanıtlaSil
 11. Doctor Who dizisinin efsane bölümleri arasına girecek derecede iyi bir bölümdü, tek kelime ile Muhteşem...

  YanıtlaSil
 12. Spoiler---

  Zaman lordları kehanete göre gallifrey yok edecek olan melezin doktor olduğunu tahmin edemiyor. Doctor: Korktum bu yüzden kaçtım. gibi bir kaç söyledi. Muhtemelen kendi ırkının yaptığı birşey doctoru Doctor olmaya itti. Bak demedi demeyin zaman lordları daleklerden daha beter bi ırk çıkacak. Yalnız film olsa IMDb den 8.9 alırmış bu bölüm.

  YanıtlaSil
 13. O değil de her ne kadar Coleman'ın ayrıldığını bilsem de intro da sadece Capaldi'nin adını görmek üzdü,garipsedim :/

  YanıtlaSil
 14. Oha bölüm son derece güzeldi. Kesinlikle her saniyesi çok zekice kurgulanmış, oyunculuk zaten muazzamdı ve inanılmaz etkileyiciydi. Doctor Who'nun en iyi bölümleri arasına girdi benim gözümde.

  YanıtlaSil
 15. 4.49 da duvarda çıkan yazıda ne yazıyor okuyabilen var mı? Sadece maddeler olduğunu ve ilk maddenin son kelimesinin life olduğunu okuyabildim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. As you come into this world something else is also born
   You begin your life and it begins a journey
   Towards you
   Wherever you go
   Whatever path you take
   It will follow.
   You will notice a second shadow next to yours
   Your life will then be over.

   Sil
  2. Bölümün başındaki kendi monoloğunun bi kısmı bu

   Sil
 16. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 17. Bölüme diyecek kelime bulamıyorum. Baştan aşağı zekice yazılmış ve mükemmel bir oyunculukla oynanmıştı. 3 dakikada bir ağladım. Ve bence en iyi bölümlerden biriydi...

  YanıtlaSil
 18. 12.bölüm ne zaman cıkıcak la

  YanıtlaSil
 19. SPOİLER OLABİLİR
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  Acaba en sonda Doctor, It's Me derken Ashildr'dan bahsetmiş olmasın? Şahsen ben böyle bir kelime oyunu beklerim Moffat'tan.Ya da sadece Doctor kendinden bahsetmiş de olabilir.Moffat işte hep kafa karıştırıp arkada soru işareti bırakıyor :))

  YanıtlaSil
 20. Kesinlikle izlediğim en güzel bölümdü

  YanıtlaSil
 21. Kesinlikle izlediğim en güzel bölümdü

  YanıtlaSil
 22. Bölümün başından beri öyle bir solukla izledimki.Clara sahnelerinde gözlerim doldu doktorun o muhteşem zekasını konuşturduğu sahnelerde ona eşlik ettim.Resmen bölümün içinde gibi hissettim.O kadar kusursuz kurgulanmışki.Ağzım açık izledim sonuna kadar.İkidebir kafam karıştı ve en son olayı çözdüğümde daha şaşkınlığıma fırsat kalmadan doktorun geldiği yerle donup kaldım resmen.Böyle bir bölüm olamaz ya! Düşün düşün kafamı yiyorum.Öyle fena etkilendimki gerçekten çok mükemmel bir bölümdü.

  YanıtlaSil
 23. İşte Dr. Who böyle olur.

  YanıtlaSil
 24. Gerçekten Güzel bir Bölümdü. Stephan King' ın Kara kule serisinin sonunda Silahşör Roland'ın Kara Kuleyi Bulması ve Kulenin Her katında kendi yaşantısıyla ilgili bir şeyler bulması ve kulenin son katında her şeyi hatırlayarak geçmişe gitmesi. Sanki Doctor who değilde kare kulenn film versiyonunu izliyormuşum gibi hissettirdi.

  YanıtlaSil
 25. Gerçekten Güzel bir Bölümdü. Stephan King' ın Kara kule serisinin sonunda Silahşör Roland'ın Kara Kuleyi Bulması ve Kulenin Her katında kendi yaşantısıyla ilgili bir şeyler bulması ve kulenin son katında her şeyi hatırlayarak geçmişe gitmesi. Sanki Doctor who değilde kare kulenn film versiyonunu izliyormuşum gibi hissettirdi.

  YanıtlaSil
 26. Hala etkisi altındayım müthişti 👍👌

  YanıtlaSil

Sitede Arama Yap

Istatistikler


Sitetistik

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate